Links


Organizacja eventów to m.in. piknik firmowy   - Detale
Nasza agencja zajmuje się całościową organizacją wyjazdu integracyjnego. Organizacja wyjazdu integracyjnego jest ciekawym procesem, w którym świetnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja safety day to świetne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Wrocławia. Na pikniki firmowe warto wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni ciekawe przeżycia.

Organizacja dnia bezpieczeństwa jest istotnym elementem w każdej firmie   - Detale
Organizacja safety day to popularny rodzaj promocji tematyki związanej z ekologią, zdrowiem oraz BHP. Dzień BHP łączy w sobie profesjonalną wiedzę oraz ciekawe stanowiska szkoleniowe. BHP w takiej formie angażuje pracowników i realizuje misję firmy w zakresie EHS. Event BHP może trwać jeden dzień lub nieco dłużej. Wiele firm organizuje safety week. Tydzień BHP porusza wiele tematów. Dzień zdrowia jest jednym z tematycznych dni podczas akcji BHP. W firmie pokażemy wtedy energorower lub blender bike. Pozwalają one na produkcję pysznych soków i promocję zdrowego trybu życia. Atrakcje BHP typu refleksomierz lub precyzjometr pomogą w zaangażowaniu pracowników. Refleksomierz podczas safety day może posłużyć do organizacji konkursu z zakresu refleksu, koordynacji ruchowej oraz pola widzenia. Precyzjometr to atrakcja BHP pokazująca stabilność ręki. Pracownik może wykazać się dużym poziomem koordynacji oraz sprawności.

Sesja narzeczeńska jest idealną pamiątką   - Detale
Organizacja ślubu to duże wyzwanie dla narzeczonych. Począwszy od ustalenia terminu wesela oraz dokonania podstawowych rezerwacji jak sala weselna, oprawa muzyczna oraz zakupu ubioru, przychodzi moment na pytanie jaki jest najlepszy fotograf na wesele oraz najlepszy kamerzysta na wesele? Fotoreportaż ślubny to bardzo ważny detal w trakcie tego wyjątkowego dnia. Nalepszy fotograf na wesele i kamerzysta na wesele wyróżniają się tym iż w taktowny sposób asystują młodej parze. Wykonują zdjęcia ślubne i film ślubny oraz uwieczniają prawdziwe emocje. Najlepszy fotograf na wesele zasugeruje również bardzo ciekawy element jakim jest plenerowa sesja ślubna zdjęciowa czy też przedmałżeńska sesja narzeczeńska. Po ślubie zaczyna się praca twórcza. Starannie wyselekcjonowane oraz wyretuszowane zdjęcia weselne zbudują fotoreportaż ślubny, który w gustownej formie foto książki lub tradycyjnego albumu zafascynuje oraz przypomni wspaniałe momenty dnia ślubu.

Defensive driving   - Detale
Szkoła bezpiecznej jazdy była otwarta w celu przeprowadzania szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna polega na przewidywaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe prowadzimy na dowolnych pojazdach. Wielu kursantów naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności.

Szkolenie flotowe dla wielkich firm   - Detale
Szkolenia flotowe prowadzone jest głównie dla uczestników ruchu drogowego w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota charakteryzuje się niskim wskaźnikiem wypadkowości oraz zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie floty. Nim zainicjujesz wdrażanie zmian trzeba wykonać audyt floty. Szkolenie flotowe polegają na opanowaniu i wykorzystaniu techniki jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Idealnym przykładem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, przybliżający zagrożenia mogące pojawić się przez nieuwagę prowadzących pojazdy. Szkolenie flotowe są cyklicznie organizowane przez największe firmy, które dzięki poprawie bezpieczeństwa kierowców redukują koszty. Najlepsze firmy z ogromnym taborem pojazdów, starannie selekcjonują kierowców w fazie naboru. Rekrutacja kierowców jest zazwyczaj zlecana do profesjonalnych firm szkoleniowych.

Symulator zderzenia najlepszą dydaktyczną atrakcją na event   - Detale
Symulator zderzenia to jedna z najlepszych edukacyjnych atrakcji na każdy piknik. Ludzie korzystający z symulatora zderzenia nabierają respektu do szybkiej jazdy i utwierdzają się w przekonaniu, że warto zapinać pasy. Wynajem i szkolenie z użyciem symulatora zderzeń jest w stanie trwale zwiększyć bezpieczeństwo przeszkolonych osób. Instruktor za pomocą symulatora zderzeń zwraca uwagę na wiele zaniedbywanych aspektów w czasie codziennej jazdy samochodem. Posiadamy jedyny symulator zderzenia w Polsce z regulowaną prędkością zderzenia. Symulator zderzenia jest zalecany dla wszystkich zdrowych osób niezależnie od wieku. Teraz Ty możesz wynająć rewelacyjny symulator zderzeń z doświadczoną obsługą.

Symulator starości pokazuje na czym polega starość.   - Detale
Naturalną rzeczą u wszystkich jest sukcesywne zmniejszanie, a nawet wygasanie zdolności fizycznych. Symulator starości pokazuje ograniczenia osób starszych, obrazując jak trudne jest codzienne życie i wykonywanie podstawowych czynności. Celem używania symulatora jest przedstawienie barier w funkcjonowaniu osób starszych. Symulacja powoduje empatię do starszych osób, buduje postawę niosącą pomoc oraz szacunek. Po założeniu urządzenia ochotnik odczuwa większość możliwych do pokazania ograniczeń sprawności. Imitacja sztywności i skostniałości stawów powoduje problemy z poruszaniem się. Wygłuszenie ogranicza możliwość słyszenia, specjalne okulary pogarszają widoczność i spostrzeganie. Ruchowość jest pogarszana przez ograniczniki zakresu otwierania stawów i specjalne obciążniki na kończyny.

Trenażer to najlepszy sprzęt do ćwiczeń pozwalający na trening szybkości   - Detale
Trenażer zapewnia doskonały trening szybkości. Trenażer zbudowany został z myślą o treningu na siłowni oraz życiu ludzi aktywnych sportowo. Symulator refleksu dedykowany jest dla sportowców wyczynowych oraz amatorów różnych dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są decydującymi czynnikami mającymi wpływ wyniki w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening szybkości pozwala osiągnąć przewagę nad przeciwnikami i będzie decydujący w osiąganiu najlepszych czasów. W czasie systematycznego treningu na trenażerze kondycja fizyczna u zawodnika poprawia się. Symulator umożliwia profesjonalny trening fizyczny. Symulator to sprzęt do ćwiczeń dedykowany do siłowni, fitness, rehabilitacji, klubów sportowych oraz użytku domowego. Sportowy symulator pozwala na badanie refleksu oraz trening czasu reakcji na bodziec. Trening czasu reakcji warto zacząć od rozgrzewki do której idealnie nadaje się symulator refleksu

Wypożycz symulator dachowania   - Detale
Nowy symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę masową. Obsługujemy pokazy i kursy na obszarze całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania ma kilka mobilnych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Sprzęt może być używany też w ciężko osiągalnych terenach gdzie brak zasilania elektrycznego. Posiadamy własne agregaty prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze urządzenia. Najem symulatora dachowania odbywa się po uzgodnieniu dogodnych warunków współpracy. Symulator dachowania – cena wypożyczenia przekłada się wielokrotnie na poprawę bezpieczeństwa. Zdarzenia drogowe są ogromnym ciężarem dla budżetu a sprawność i życie ludzi bezcenne. Symulator dachowania – wynajem tymczasowyy oraz długookresowy na pokazy i kursy cykliczne.

Dzień bezpieczeństwa ważnym elementem w każdym przedsiębiorstwie   - Detale
Dzień bezpieczeństwa to nietypowe wydarzenie w każdej firmie. Tworzone jest dla wszystkich pracowników żeby uświadomić jak ważne jest bezpieczeństwo w pracy. Podczas dnia bezpieczeństwa realizujemy zajęcia tematyczne, treningi, ćwiczenia, pokazy, badania oraz konkursy związane z konkretnymi stanowiskami pracy. Safety day jest doświadczeniem zapamiętywanym na długie miesiące dzięki profesjonalnym trenerom i instruktorom. Indywidualnie realizujemy każdy projekt szkoleniowy przez to nasze zajęcia są niezwykłe. Bezpieczeństwo pracowników jest istotnym aspektem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa niezależnie od jego działalności. Firmy chwalą się liczbą dni bez wypadku ustanawiając rekordy bezpieczeństwa pracowników. Najcenniejszym kapitałem organizacji są ludzie dlatego warto inwestować w ich wiedzę i bezpieczeństwo. W ciekawy i interesujący sposób prezentujemy zasady BHP w Waszej firmie.

Simflex pozwala na trening refleksu   - Detale
Na, naszym rynku jest już dostępny trenażer Simflex trzeciej generacji. Jest to sprzęt o niesamowitych możliwościach dopasowania ćwiczeń do potrzeb zawodnika. Simflex umożliwia rozgrywkę dla wszystkich sportowców niezależnie od warunków fizycznych. Nowa możliwość ustawienia przycisków pozwala na szybkie dopasowanie maszyny do wzrosku. Symulator refleksu ma funkcję pokazywania tej samej mapy przycisków by testować zawodników w identycznych warunkach gry. Funkcja ta przydaje się w czasie testów zawodników, rekrutacjach, zawodach. Trenażer refleksu to urzdzenie wykonane z nierdzewnej stali o specjalnie zaprojektowanym ergonomicznym kształcie idealnie dopasowanym do anatomii człowieka. Dzięki długiej współpracy z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych trening refleksu jest przyjazny zawodnikowi oraz daje niesamowite efektY

Na co patrzeć robiąc testy psychologiczne   - Detale
Badania psychologiczne lub badania psychotechniczne wykonuje się dla sprawdzenia posiadania wymaganych predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców trwa około 60 minut, natomiast badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne wydawane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. Podczas badań robione są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie wydaje się zaświadczenie jest pracownia psychologiczna,

Zobacz przepis najlepszego show firmowego   - Detale
Głównym składnikiem festynu jest mobilna scena. Event pod nazwą bezpieczny weekend jest doskonałym pokazem dla naszych klietów. Dużo firm stawia na wynajem symulatorów podczas szkolenia bhp. Komora dymowa jest bardzo często prezentowana na pokazach. Jedyna w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do szkolenia umiejętności prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest używana na kursach z tematyki bezpiecznej jazdy. Ciekawym urządzeniem motywującym do prawidłowego używania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń pokazuje namiastkę odczuć jakie zachodzą przy zdarzenia kiedy samochód koziołkuje. Żyroskop jest symulatorem dla osób odważnych. Osobiście należy zobaczyć co dzieje się podczas zderzenia czołowego, wystarczy usiaść na symulator zderzeń. Ogromną popularność zdobywa refleksomierz na którym można trenować czas reakcji.

Opony do driftu ułatwiają trening driftu   - Detale
Opony poślizgowe to specjalny produkt ułatwiający jazdę w poślizgu przy niskich prędkościach. Kontrolowany poślizg pomaga poznać samochód, ćwiczyć technikę jazdy i właściwe odruchy by w przypadku prawdziwego zagrożenia w ruchu zwiększyć swoje szansę. Opona poślizgowa jest wzmocniona i posiada unikatową warstwę ścierną. Sporo użytkowników określa ją jako opona do driftu a w zasadzie jego nauki. Nieprawdopodobne jest to, że trening driftu jest możliwy w samochodzie przednionapędowym z zamontowanymi na tylnej osi naszymi innowacyjnymi oponami. Drift to nie jedyne przeznaczenie opon poślizgowych. Z powodzeniem zastosowane są do kursów, eventów, promocji i marketingu pojazdów. Szkolenie poślizgowe ułatwia wywołanie poślizgu podsterownego, nadsterownego i czterokołowego, co wpływa na jakość usługi. Opony do driftu mają szerokie zastosowanie a jedynym ograniczeniem ich wykorzystania jest wyobraźnia ich użytkowników.

Miasteczko rowerowe uczy bawiąc   - Detale
Największe miasteczko rowerowe w Polsce. Mamy możliwość postawienia wielu konfiguracji miasteczka. Dzieci dostają możliwość poznania podstawowych znaków drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót ze szkoły. Lekcje organizowane pod opieką wykwalifikowanych instruktorów i Policji przekładają się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Rewelacyjna atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat.

Number of links: 15